Volná místa v oboru

Praha, Fakultní Thomayerova nemocnice, oddělení klinické logopedie (vloženo: 24. 4. 2024)

Mgr. Štěpánka Philippová, kontakt: , mobil: 774361098

FAKULTNÍ THOMAYEROVA NEMOCNICE
VÍDEŇSKÁ 800, PRAHA 4 – KRČ, 140 59
přijme
logopeda/logopedku absolventa či ve specializační přípravě
klinického logopeda/logopedku
pro oddělení klinické logopedie FTN a její kliniky 1. a 3.LF UK

Požadavky:
• odborná způsobilost k výkonu povolání podle zákona č. 96/2004 Sb.
• výhodou je ukončené specializační vzdělávání a praxe v oboru klinické logopedie
• znalost angličtiny výhodou
• schopnost pracovat samostatně i v týmu

Náplň práce:
• komplexní péče diagnostická i terapeutická (poruchy řeči a jazyka i polykání)
• práce s dospělými či dětskými pacienty (všech věkových kategorií). Uchazeči se seznámí se všemi pacienty a dle svých schopností dovedností a zájmu a možnostmi oddělení se budou postupně profilovat k preferované skupině pacientů.

Nabízíme:
• adekvátní platové ohodnocení
• práci v příjemném kolektivu nadšených logopedek
• možnost celoživotního vzdělávání
• celý nebo částečný úvazek
• flexibilitu pracovní doby po domluvě
• vzdělávání a vedení v rámci předatestační přípravy na pracovišti FTN
• možnost zapojení do grantových studiích (klinický výzkum v oboru neurologie, rehabilitace)
• zajímavou práci a získávání zkušeností v multioborových týmech klinik FTN
• velmi zajímavé široké spektrum pacientů od akutních stavů po následnou rehabilitaci. U dospělých pacientů zejména stavy po CMP či s degenerativním onemocněním (centrum pro pacienty s PPA). Na dětském oddělení zajímavá práce s psychiatrickými a neurologickými diagnózami, včetně poruch příjmu potravy či dysfagií u kojenců a malých dětí.

Zaměstnanecké benefity:
• pro mimopražské zájemce možnost ubytování
• vlastní mateřská škola a jesle
• vlastní rekreační zařízení
• 5 týdnů dovolené + 2 dny indispozičního volna
• dotované stravování v areálu nemocnice
• příspěvek na penzijní připojištění nebo soukromé životní pojištění
• příspěvky na masáže, rekreaci, kulturní akce, dětské tábory, atd.)
• slevy v nemocniční lékárně a prodejně zdravotnických potřeb
• možnost sportovního vyžití přímo v areálu nemocnice (aerobic, volejbal, jóga, tenis)

Nástup dle dohody
Uzávěr přihlášek (včetně krátkého životopisu a motivačního dopisu) 20.5. 2024
Kontakt: Mgr. Štěpánka Philippová e-mail: stepanka.philippova@ftn.cz

Vkládat inzeráty mohou pouze registrovaní členové AKL, přihlaste se prosím zde