Volná místa v oboru

Brno, Centrum Kociánka (vloženo: 2. 7. 2024)

Mgr. Bc. Marie Nimbona, kontakt: , www.centrumkocianka.cz

Hledáme do našeho týmu v Brně kolegu/kolegyni na pozici: Klinický logoped – garant (odborný zástupce)
Požadavky:
- atestace v oboru Klinická logopedie a osvědčení K3
- empatie, trpělivost, pečlivost a zodpovědnost
Popis pracovní pozice:
- zajištění včasných rehabilitačních, diagnostických, terapeutických a organizačních opatření
směřujících k rozvoji komunikace a bezpečnosti polykání
- vedení zdravotní dokumentace, vypracování zpráv pro správní orgány a lékaře
- zajištění obsluhy logopedických programů a speciálních pomůcek
- multidisciplinární spolupráce za účelem integrace uživatele a zlepšení stavu
- úzká spolupráce s rodiči uživatelů

Nabízíme:
- možnost seberealizace na náročné a zajímavé pozici
- skvěle fungující, profesionální a podpůrný kolektiv
- vybavenou logopedickou ambulanci speciálními pomůckami
- nástup od září 2024
- úvazek 0,5 (nebo i vyšší dle domluvy)
- zázemí stabilní organizace
- podporu dalšího profesního rozvoje a sebevzdělávání
- 3 sick days ročně

V případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete svůj životopis spolu s průvodním dopisem na email: lenka.kreysova@kocianka.cz

Vkládat inzeráty mohou pouze registrovaní členové AKL, přihlaste se prosím zde